Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı site olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt web sitemizi ziyaret edin günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman kaydetmek uğruna ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel ancak izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret yerinde şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam aynı tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları web sitesini ziyaret et ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *